День захисника України

Автор: Samolyuk Yury. Posted in Виховна робота

В рамках проведення заходів до Дня захисника України  11 жовтня 2019 року учні 9-Б класу разом з своїм класним керівником, учителем історії, Світланою Волкович відвідали перший в Україні Івано-Франківський Музей Небесної Сотні.

Про зарахування у перший клас 2019-2020 навчального року

Автор: Samolyuk Yury. Posted in Новини

Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24

Івано-Франківської міської ради

03 червня 2019 р.                                                    НАКАЗ                                                  №21-у

Про зарахування дітей

до перших класів школи

День цивільного захисту в закладі.

Автор: Samolyuk Yury. Posted in Навчальна робота

У відповідності до вимог Плану основних заходів з підготовки територіальної підсистеми єдиної державної системи Цивільного захисту міста Івано – Франківська у 2019 році, Плану цивільного захисту загальноосвітньої школи №24 та з метою перевірки і закріплення теоретичних знань, умінь та практичних навичок з питань цивільного захисту, набутих педагогічними працівниками й учнями навчального закладу, сьогодні був проведений День цивільного захисту.

Вшановуємо пам'ять Шевченка

Автор: Samolyuk Yury. Posted in Виховна робота

Традиційно вже так склалося, що  березень є місяцем вшанування пам’яті Тараса Шевченка, адже саме в березні українська земля народила свого генія. 205 річниці від дня народження Кобзаря була присвячена літературно-музична композиція «І генії кохають …», яку підготували учні 9-Б класу разом зі своїм класним керівником, учителем української мови і літератури, Марією Шпільчак.

Фестиваль дитячого дозвілля "Осінній Вернісаж"

Автор: Samolyuk Yury. Posted in Виховна робота

Участь керівників гуртків та членів Ради учнівського самоврядування у загальноміському фестивалі дитячого дозвілля "Осінній Вернісаж"

Тренінгове заняття для батьків першокласників

Автор: Samolyuk Yury. Posted in Нова українська школа

Сьогодні 09 жовтня 2918 року в приміщенні школи пройшов тренінг для батьків першокласників, діти яких цьогоріч розпочали навчання за програмою Нової української школи.

Навчальні заняття з пожежної безпеки.

Автор: Samolyuk Yury. Posted in Навчальна робота

Сьогодні, 02 жовтня 2018 року, представниками ГУ МНС області  в школі проведено тактико-спеціальне навчанняпо гасінню умовної пожежі в будівлі школи та евакуація учнів 1-11 класів , педагогічних працівників та технічного персоналу.