Про зарахування у перший клас 2019-2020 навчального року

Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24

Івано-Франківської міської ради

03 червня 2019 р.                                                    НАКАЗ                                                  №21-у

Про зарахування дітей

до перших класів школи

Звіт про використання коштів за І півріччя 2018 року

Автор: Samolyuk Yury. Posted in Новини

В І півріччі 2018 року використано 900 000 грн з міського та обласного бюджетів.

50 000 грн - поточний ремонт труб опалення, холодної води та каналізації і робот по облаштуванню віконних відкосів;

200 000 грн - капітальний ремонт їдальні;

100 000 грн - придбання електричного обладнання для кухні.

300 000 грн - встановлення металопластикових вікон (кошти обласного бюджету)

250 000 грн - встановлення металопластикових вікон (кошти міського бюджету)

Про прозорість та відкритість діяльності закладу

Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24

Івано-Франківської міської ради

НАКАЗ

07 березня 2018р.                              м. Івано-Франківськ                                           № 39

Про прозорість та відкритість

діяльності закладу

На виконання рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міької ради від 01.03.2018р. №215 «Про прозорість та відкритість діяльності закладів освіти міста Івано-Франківська», на підставі наказу Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради та з метою забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладу освіти, попередження зловживань службовим становищем працівниками закладу

НАКАЗУЮ:

1. Працівниками закладу заборонити збір готівкових коштів із батьків здобувачів освіти для забезпечення видатків на їх утримання.
  2. Педагогічним працівникам заборонити у приміщеннях закладу надавати додаткові освітні послуги, які не передбачені чинним законодавством.
  3. Класним керівникам провести відповідну роз’яснювальну роботу з головами батьківських комітетів та батьками здобувачів освіти щодо заборони примусового стягнення коштів у вигляді благодійних внесків.
  4. Керівнику піклувальної ради рекомендувати вести чіткий контроль за надходженням коштів на рахунок благодійної організації.
  5. Висвітлювати на сайті закладу звіт про отримання та використання коштів, отриманих як спонсорська допомога.
  6. Даний наказ довести до відома всіх працівників під особистий підпис та оприлюднити на сайті закладу.
  7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор                             Мельничук І.Є.