Візитка бібліотеки

Автор: Samolyuk Yury. Posted in Бібліотека

Бібліотека – це той храм, де завжди народжується та зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі».

Основна мета шкільної бібліотеки й бібліотекаря зокрема – прищепити дитині любов до книги, навчити учнів-читачів користуватися бібліотекою, її фондами, довідково-бібліографічним апаратом.

Бібліотека школи є фундаментом освіти й самоосвіти, берегинею людського знання.

Завдання бібліотекаря:
- допомогти учням оволодіти програмовим матеріалом та закріпити свої знання  бібліотечними засобами;
- виховати прагнення самостійно розширювати обсяг знань;
- навчити зважено та роздумливо користуватися друкованими та електронними носіями інформації, обираючи найпотрібніші.

Фонд бібліотеки

Книжковий фонд становить 29308 примірників, зокрема:
підручники: 20103 примірника,
художня та науково-популярна література: 9205 примірників.

Книжок в бібліотеці дуже багато! Серед них – казки і легенди, веселі історії про хлопчиків і дівчаток, а також книги про тварин та рослини. Є в бібліотеці також книги, які знають все про все на світі – це енциклопедії та словники!

Приходь у свою бібліотеку за знаннями!
Сила – у знаннях!
Знання – у книгах!