День цивільного захисту в закладі.

Автор: Samolyuk Yury. Posted in Навчальна робота

У відповідності до вимог Плану основних заходів з підготовки територіальної підсистеми єдиної державної системи Цивільного захисту міста Івано – Франківська у 2019 році, Плану цивільного захисту загальноосвітньої школи №24 та з метою перевірки і закріплення теоретичних знань, умінь та практичних навичок з питань цивільного захисту, набутих педагогічними працівниками й учнями навчального закладу, сьогодні був проведений День цивільного захисту.

Навчальні заняття з пожежної безпеки.

Автор: Samolyuk Yury. Posted in Навчальна робота

Сьогодні, 02 жовтня 2018 року, представниками ГУ МНС області  в школі проведено тактико-спеціальне навчанняпо гасінню умовної пожежі в будівлі школи та евакуація учнів 1-11 класів , педагогічних працівників та технічного персоналу.

Про зарахування у перший клас 2018-2019 навчального року

Івано-Франківської міської ради

01 червня 2018р.                                                    НАКАЗ                                                  №25-у

Про зарахування дітей

до перших класів школи

Графік державної підсумкової атестації в 4, 9 класах.

НАКАЗ

04 квітня 2018р.                              м. Івано-Франківськ                                                № 51

Про затвердження графіка ДПА

в 4, 9-х класах та складу